DMXcat

Multifunkční DMX ovladač/tester, konektor XLR5

6000DMXCAT

City Theatrical

Dostupnost: 11 kusů

11 130,00 Kč bez DPH

13 467,30 Kč vč. DPH


Historie ceny

DMXcat

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Popis

Systém DMXcat od společnosti City Theatrical je navržen pro profesionály v oboru svícení, kteří se zabývají návrhem, instalací, provozem a údržbou scénického, studiového či zábavního osvětlení. Systém se skládá z malého hardwarového rozhraní a mobilní aplikace. Tato kombinace umožňuje pomocí telefonu kontrolovat světla přes DMX / RDM a několik dalších funkcí pro použití kdykoliv a kdekoliv to bude potřeba. DMXcat, vyvinutý spolu s light designery a techniky, je nepostradatelným nástrojem pro každého.

Hardware DMXcat je zabudován do každého Multiverse vysílače od společnosti City Theatrical, to znamená, že nyní můžete ovládat a konfigurovat Multiverse vysílač pomocí bezplatné aplikace DMXcat na dálku.

 

Hardware

Rozhraní DMXcat je kompaktní jednotka napájená baterií, která se snadno vejde do kapsy, pouzdra na nářadí nebo ji lze nosit na opasku. Používá technologii Bluetooth LE pro komunikace s telefony/aplikacemi. Bez nutnosti fyzického připojení se tedy uživatel může pohybovat po pracovním prostoru, podle potřeby spouštět různé aplikace, a přitom stále telefon používat pro komunikaci. 5-ti pinový XLR konektor dovoluje připojení k síti DMX, což umožňuje testování a kontrolu DMX/RDM kanálů. DMXcat se nabíjí se pomocí standartního kabelu s konektory USB a micro-USB a nabíječky.

Mezi další funkce patří vestavěná LED svítilna, zvukový alarm (pro nalezení umístěné jednotky), indikátor stavu pomocí LED diod a odnímatelná spona na opasek.

 

Softwarová aplikace

V současné době je k dispozici nebo ve vývoji sedm aplikací pro použití se systémem DMXcat. Aplikace jsou ke stažení prostřednictvím Google Play (Android) nebo Appstore (iPhone).

V  aplikaci se nacházejí tyto možnosti:

DMX Controller – jedno-universový (512) DMX kanálový ovladač se dvěma uživatelskými rozhraními

Fixture Controller – testovací aplikace pro vícekanálová svítidla s integrovanou databází svítidel

DMX tester – umožňuje u uživatelům analyzovat a upravovat nastavení pro přenos nebo příjem DMX

Light Meter (pouze Android) – užitečné pro nastavení úrovně osvětlení podle čísel hodnot

RDM Controller – aplikace pro obousměrnou komunikaci/ovládání svítidel podporující RDM

DIP switch calculator – tato aplikace zjednodušuje nastavení adresy na světlech s DIP switch

RF Spectrum Analyzer (pouze Android) – analýza wifi spektra

Počet kanálů512
Počet fyzických DMX výstupů1
Počet DMX universe1
Podporované protokolyDMX512, RDM
Podpora inteligentních svítidelano
Výstupní konektory1× Neutrik XLR5 female - redukcí z něj lze udělat vstup
Rozměry41,4 × 95,3 × 23,9 mm
Hmotnost0,4 kg

Ve stejné kategorii