Značky

Počet značek: 47
 • Adam Hall

  V roce 1975 založil pan Adam Hall tuto firmu v anglickém městě Southend-on-Sea. Záměrem bylo vyrábět kvalitní, robustní Flight Case kování. Dnes, o více jak 40 let později, se Adam Hall Group transformovala v globálního výrobce a distributora komplexních řešení pro technologie zábavního průmyslu. Bylo vyvinuto a vytvořeno mnoho nových značek a firma se přesunula do Neu-Anspachu v Německu, kde jako mezinárodní distribuční společnost a poskytovatel služeb nabízí Adam Hall svým zákazníkům a obchodním partnerům silné a udržitelné koncepce po celá desetiletí. 

  Kromě Flight Case příslušenství se produktové portfolio rozrostlo také o audio a zvukové technologie, stejně jako LED osvětlení řešení.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • Allcolor

  Když v srpnu 1987 začínala firma Allcolor v garáži ve Schwabachu, bylo jejím cílem vyrábět pomůcky pro malíře, štukatéry a stavebníky, které v jejím portfoliu stále zůstávají. Zákazníky z divadel, touringu, filmu či TV však zajímá zejména sortiment kvalitních lepících pásek.

  Allcolor nabízí PVC pásky pro lepení tanečních povrchů, textilní a hliníkové pásky pro techniky i fluorescenční, varovné a protiskluzové pásky pro bezpečnost provozů.

  Prostřednictvím intenzivních kontaktů s výrobci z celého světa je zaručen optimální poměr cena-výkon. Zákazníci, kteří tyto gaffy vyzkoušeli u nich zpravidla zůstali i nadále. Oceňují zejména příznivou cenu, pevnost, pestrý výběr, nezanechávání lepidla a rychlé dodání.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • Amcorth

  AMCORTH s.r.o. je výrobce vysoce kvalitních 19" racků a rackového příslušenství.

  Společnost byla založena v červenci 2012 a nachází se v srdci Evropy na Slovensku, což umožňuje rychle, bezpečně a levně odesílat zásilky do všech evropských zemí.

  Firma se zaměřuje hlavně na výrobu a projektování 19-ti palcových rackových skříní a dalších doplňků. Velkou výhodou je specializovaná výroba dle požadavků zákazníků – výroba (OEM). Tým specializovaných programátorů je připraven plnit jejich konkrétní myšlenky a potřeby.

  Přesné výrobky AMCORTH jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli (11321.21) nebo hliníku a jsou dokončeny práškovým nátěrem RAL9005, případně na přání jinou barvou dle stupnice RAL. Pro výrobu 19-ti palcových racků, příslušenství a OEM produktů se používá nejnovější vysoce kvalitní technologie - kompletní CNC multitool děrovač EUROMAC MTX, který dokáže vyrábět jakýkoli druh konkrétních produktů ve velmi rychlém čase. Prioritou firmy jsou výrobky vysoké kvality, nejlepší cena a rychlé dodání.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • ARRI

  Společnost ARRI (Arnold & Richter Cina Technik) byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

  Firma má celosvětovou síť poboček, které poskytují poradenství, servis a prodej bezkonkurenční škály špičkových produktů.

  Naše spolupráce s ARRI se orientuje na osvětlovací techniku, ve které nabízíme zejména osvědčená halogenová svítidla řady True Blue, řady Studio nebo reportážní svítidla ARRILITE. U výbojkových svítidel jsou to samozřejmě Fresnelové Compacty, PARová ARRISUN či série MAX, u které se snoubí výhody obojího. V posledních letech zaznamenávají také obrovský úspěch LED svítidla L-série či plošné Skypanely.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • Art Lighting

  Firma Art Lighting Production, s.r.o. byla založena v roce 1999 ale kořeny výroby, obchodu a servisu scénického osvětlení sahají kontinuálně až do roku 1924. V období posledních 90 let se zkušenosti předávaly z generace na generaci a lze bez nadsázky říci, že výroba scénických technologií má v Újezdě u Brna neotřesitelnou tradici. Hlavní náplní společnosti je vývoj vlastních produktů, výroba a export.  Zákazníků v České republice netřeba představovat notoricky známá svítidla s pebble-konvexní čočkou řady FHR, s Fresnelovou čočkou řady GHR či plošná asymetrická a symetrická svítidla řady AHR, respektive CHR. Pamětníci si dobře pamatují, a dodnes používají, starší tvarovací svítidla HHR. Firma však jde dále s dobou a kromě inovací starších řad nebo zavedených konstrukčních prvků, přináší na trh i portfolio LED svítidel. O kvalitě zpracování není pochyb, jelikož reklamace téměř neexistují.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • Avolites

  Od roku 1978, kdy osvětlovač Ian Walley vyrobil AVO (Ampér, Volt a Ohm) tester, je značka AVOLITES až do dnešních dnů, známá výrobou špičkových řídících pultů, stmívačů, media serverů a síťových prvků, které jsou pečlivě navrhovány s ohledem na rychle a často se měnící požadavky při živých vystoupeních a turné.

  Společnost šla a stále jde od úspěchu k úspěchu díky rychlým reakcím na potřeby osvětlovačů, jako byla například poptávka po menších přenosných konzolích, vytvoření stálé složky personalit, designu, hardwaru, softwaru, umožnění migrace mezi systémy, rychlém přístupu k operačnímu programování, Pixel Mappingu, Fixture Exchange, dálkovém ovládání, ethernetovém síťování, kombinaci technologie dotykové obrazovky a fyzických tlačítek, integraci videa apod.

  Avolites i nadále pokračuje v inovacích a průkopnictví, a to poskytováním dostupných řešení pro ovládání osvětlení a médií.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • CAIG Laboratories

  CAIG Laboratories nabízí širokou škálu čisticích prostředků, maziv, zvýrazňovačů, konzervačních látek a příslušenství pro elektronické, elektrické a mechanické aplikace. Známé a důvěryhodné produkty DeoxIT® společnosti CAIG jsou ekologicky bezpečné a společnost CAIG neustále vyvíjí nové produkty a aplikátory.
  Kapalina DeoxIT® D-Series D100L. Nejen, že je to vynikající mazivo, ale má jedinečnou výhodu v tom, že rozpouští oxidaci a korozi a zlepšuje výkon na mechanických a elektrických kovových površích.

  CAIG vyrábí elektronické chemikálie nejvyšší kvality od roku 1956 pro použití po celém světě, protože společnosti, včetně OEM, spoléhají na produkty CAIG ve svých výrobních procesech a servisních odděleních.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • Capture

  Švédská společnost Capture se věnuje pouze jednomu produktu – vizualizačnímu programu pro světelné designery zvanému Capture. Společnost Capture začala software vyvíjet v roce 1994 a od té doby upevnila svou pozici na trhu a postupnými kroky stále zdokonaluje svůj produkt.

  Výhodou softwaru Capture je, že jej vymýšleli lidé, kteří mají dlouholetou praxi ve světelném designu. Proto se snaží co nejvíce zjednodušit svůj program tak, aby mu rozuměli osvětlovači a nebylo třeba speciálně proškolených programátorů. Díky své podpoře a pečlivě vybraným prodejcům je software velmi oblíben po celém světe a je jedním z nejčastěji používaných vizualizačních programů.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • CAYMON

  Belgická společnost CAYMON nabízí širokou škálu instalačních produktů, jako jsou racky, stativy na mikrofony či reproduktory, držáky, casy, adaptéry či transportní tašky a množství různého příslušenství. Pestrost sortimentu se odráží i v rozmanitosti aplikací, kterými jsou divadla, kulturní centra, kostely, koncertní sály, noční kluby, ale i jednotlivý hudebníci nebo symfonické orchestry.

  Společnost neustále usiluje o nejvyšší kvalitu a koncepční vývoj produktů, aby byla schopna nabídnout to nejlepší řešení. Základ je založen na čtyřech pevných principech, které jsou zároveň firemními standardy. Jedná se o to předvídat celosvětové tendence, spojit funkčnost se současným designem, těšit se pouze z nejvyšší kvality a zachovat spokojenost nových i stávajících zákazníků.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • City Theatrical

  City Theatrical vynalézá, vyrábí a přizpůsobuje jedinečné příslušenství pro zábavní a architektonické osvětlení. Společnost obdržela přes 40 produktových a obchodních ocenění, včetně „malého výrobce roku 2015 v New Jersey“. City Theatrical byla založena v roce 1986 a má kanceláře ve městě Carlstadt v New Jersey a v anglickém Londýně. 

  Rozsah produktů je široký, od multifunkčního testovacího nástroje DMXcat®, bezdrátových systémů Multiverse® a SHoW DMX®, přes LED osvětlení QolorFLEX,  až po profesionální světelný software Moving Light Assistant™ a Vectorworks Spotlight či rozsáhlý katalog příslušenství  a hardwaru pro ovládání světelného výstupu. City Theatrical provádí i zakázkovou výrobu a také dodává OEM produkty pro ostatní výrobce osvětlení. 

  Odkaz na webové stránky zde.

 • CJS-Europe

  Společnost CJS-Europe je evropským distributorem klem a svorek značky CJS. Podařilo se jí vytvořit velmi úspěšnou a zákaznicky přívětivou symbiózu mezi výrobou v Číně a skladem v Německu.

  K hlavním výhodám patří vysoká kvalita zpracování a krátké dodací lhůty. Veškeré produkty procházejí atestací TÜV a jsou podrobeny vlastní kontrole kvality. Na jejich výrobu dohlížejí společně technici a inženýři z Německa a Číny, kteří pracují ruku v ruce a sdílejí bohaté zkušenosti.

  Odkaz na webové stránky zde.

 • Dirty Rigger

  Dirty Rigger je dceřinou společností skupiny Le Mark, která dodává lepící pásky a příslušenství pro oblast umění a zábavy již od roku 1982.

  Mnoho let Le Mark Group distribuovala pracovní rukavice největších výrobců po celém světě, ale cítili, že mohou nabídnout něco trochu jiného, a proto v roce 2010 vznikl Dirty Rigger.

  Od samého začátku se návrhy a výroba rukavic opíraly hlavně o informace a vstupy od uživatelů. Vzhledem k velice pozitivním referencím od širokého spektra techniků, bedňáků, osvětlovačů či stavěčů, je sortiment pracovních rukavic bezvadný, nicméně se stále vyvíjí a inovuje. Svědčí o tom i více než 120 úspěšných distributorů ve více než 50 zemích po celém světě, na což je firma opravdu pyšná.

  Motto společnosti je vyjádřeno čtyřmi jednoduchými hodnotami. Jsou to: „Poslouchejme, co zákazníci chtějí. Pracujme s nimi, abychom jim to poskytli. Naslouchejme dále, abychom věděli, že to děláme dobře.“ a „Poslouchejme ještě víc.“

  Odkaz na webové stránky zde.

Zobrazeno 1 - 12 z 47 položek