Věrnostní program – pravidla a podmínky

Pro naše věrné zákazníky je připraven věrnostní program, který je nebude nutit nesmyslně utrácet, protože není časově omezen. K tomuto kroku jsme přistoupili, protože mnozí z Vás nakupují opakovaně a zaslouží si nejen pozitivní motivaci, ale zejména odměnu.

V praxi to znamená, že systém sčítá zákazníkovi hodnotu objednávek od počátku registrace zákaznického účtu (Můj účet) a po dosažení stanoveného obratu mu trvale a na všechny nabízené produkty poskytne slevu. Sleva je vázána na konkrétního zákazníka, který má na e-shopu registrovaný účet. Aby se hodnota objednávky započítala do celkového obratu objednávek je nutné objednávku provést přes registraci (dodací adresa nemá vliv).

Pravidla dosažení slevy u celkové hodnoty nákupů:

OBRAT OBJEDNÁVEK včetně DPHSLEVA
25.000,- Kč2 %
75.000,- Kč5 %
150.000,- Kč10 %

Uvedené slevy platí na produkty nabízené na e-shopu DIVADELNITECHNIKA.cz. Týkají se všech produktů, u nichž je uvedena cena. Katalogové produkty, u kterých cena uvedena není, jsou předmětem individuálního ocenění, stejně tak, jako u kalkulace, nabídky do výběrových a poptávkových řízení tvořených firmou PROLIGHT s.r.o.

Cena zboží ponížená o slevu se projeví v košíku při rekapitulaci objednávky přihlášeného zákazníka.

Sleva neplatí na produkty nabízené v akcích či výprodejích, pokud není uvedeno jinak.

Slevy se nesčítají. Sleva je platná pro celkovou objednávku.

Slevy se automaticky uplatňují pouze na skutečně zaplacené a realizované objednávky, nikoli na objednávky stornované, nedokončené, nepřevzaté či nezaplacené.

Velkoobchodní partneři a VIP zákazníci, mohou zažádat o začlenění do partnerské sekce, kde jim budou nastaveny individuální slevy.

Počátek věrnostního programe na e-shopu DIVADELNITECHNIKA.cz je od 1. 9. 2021.

Společnost PROLIGHT s.r.o. si vyhrazuje právo měnit podmínky výše uvedených slev.