ROBIN BMFL Spot

HTI 1700W, zoom 5°-55°, CMY, barvy, CTO, efektové kolo, goba, iris, prismy, frost, strobo, shutter, ...

220100100

ROBE


Historie ceny

ROBIN BMFL Spot

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Popis

BMFL™ - Bright Multi-functional Luminaire - velmi očekávané nové svítidlo (řada) firmy Robe je zcela nový hráč ve světě pohyblivých efektových svítidel.

Speciálně pro Robe vyvinutý světelný zdroj vytváří neuvěřitelnou intenzitu 250.000 Luxů na 5m, čemuž se nevyrovná žádný ze současných produktů na trhu. Přes tuto sílu a komplexní řadu funkcí váží pouze 36 kg!

Lampa produkuje světlo s indexem podání barev CRI 92, a to v kombinaci s rafinovaným optickým systémem, 5°-55° zoomem, má ve výsledku ostrý, vysoce kvalitní plný kužel světla, který je skutečně homogenní bez nabuzeného středu (hotspot). 

K dispozici jsou dvě kola s barvami, které obsahují filtry použitelné pro nastavení barevné teploty a zlepšení bílého výstupu CRI při stárnutí lampy. K dispozici jsou také dvě kola s rotačními goby - každé se šesti sloty a zámky gobo pozic. BMFL Spot dále nabízí dvě rotující prismy, dvojitý animační kotouč (Dual Graphic Wheels) se dvěma fokusovatelnými efektovými koly, rotací a pohybem, které lze individuálně řídit a vytvářet tak rozmanité nekonečné speciální efekty. Ve výbavě je i třístupňový Frost a jemný stmívač s výjimečně hladkým zavíráním bez zkreslení.

Toto svítidlo je určeno pro svícení na delší vzdálenosti (long-throw aplikace), má nově patentovanou technologii Robe EMS TM (Electronic Motion stabilizátor), která umožňuje BMFL™ absorbovat vibrace z audio výstupů, pohybu příhradových konstrukcí, odpružených nebo dutinových podlah, atd.

Svítidlo lze použít i jako sledovací reflektor !!!

Nabízený produkt můžeme dodat ve variantách s WiFi bezdrátovým přijímačem či bez něj.

Nabízený produkt můžeme dodat v krabici, v Single Case či v Dual Case.

Ohledně možnosti předvedení či individuální kalkulace do projektu prosím pište.

Hmotnost35,8 kg
Zdroj světlavýbojka
Typ světelného zdrojeHTI 1700W-1500W / 60 / P28 Lok-it!
Předřadníkelektronický/100-240VAC, 50/60Hz
Míchání barevCMY
Počet pevných barev2 kolečka po 6-ti
CTO filtrano
Zoommotorizovaný 5° - 55°
Ostřenímotorizované
Počet rotačních gob6 na prvním a 6 na druhém kolečku
Animační diskano, duální
Prismaano 2x (kruhová a lineární)
Frostlehký, střední a silný
Irisano, pulsní efekt
Stmívač/shutterano
Stmívání 0-100%ano
ProtokolyDMX 512, Ethernet, ArtNet, MA Net, MA Net2, RDM

Video

Ve stejné kategorii