Hledat

Výrobníky kouře

Prohlédnuté produkty

  • Spock

    Výkonný a velmi tichý kouřostroj se...

Spock

Výkonný a velmi tichý kouřostroj se dvěma pumpami, dotykovým displejem. 3100 W, DMX, RDM, ArtNet, sACN, výstup (1 - 100 %), držák 5l kanystru, možnost dálkového ovládání.

Více informací

Smoke Factory

4090139

Dostupnost: Na objednávku

61 425,65 KčCena s DPH:

50 765,00 KčCena bez DPH:

Logo GP WebPay Logo: Akceptovány typy platebních karet

Nové

Více informací

Nejvýkonější a zároveň nejtišší kouřostroj v naší nabídce. Smoke Factory SPOCK vytváří mlhu bezprecedentní kvality. Díky nejnovější digitální technologii může být ve všech výkonnostních řadách vyráběn čistý a jednotný vzorek mlhy, který dříve nebyl možný. Díky nové trysce je možné, aby se mlha objevila ještě bílá a obláčková. Pomocí malého čerpadla 24 V lze spodní rozsah regulovat velmi jemně. U čerpadla 230 V je naopak možné vytvářet obrovské oblaky mlhy v horní oblasti výkonu.


Nová tryska umožňuje snížit hlučnost výstupu až o 25% než u konvenčního kouřostroje. Tiše jako žádný jiný stroj, je kouřostroj Spock schopen vyrábět obrovské množství kouře. Díky výkonu 3,1 kW a dvou různých velikostí čerpadel je možné velmi přesné nastavení výstupu.

Kouřostroj Smoke Factory SPOCK je vybaven dotykovým displejem, novým softwarem. To umožňuje využívat z mnoha nových funkcí jako např.:

  •   Heating status – zobrazení % nahřátí přímo na displeji
  •   RDM – protokol RDM lze použít k nastavení adresy DMX, změně charakteristik čerpadla, zobrazení hodnot teploty a chybových hlášení.
  •   Operating hour counter – Integrované počítadlo provozních hodin udává, jak dlouho bylo zařízení ohříváno a jak dlouho běží čerpadla.
  •   Uživatelské nastavení – nový software umožňuje měnit nastavení dle Vašich požadavků, volit způsob ovládání a nastavení módů výstupu kouře
  •   Provozní módy - IMPULS, EXTENDED, FLOOD, CONTINUOS

Pro napájení jsou použity konektory Neutrik PowerCon True1, které jsou známé svou extrémní robustností a spolehlivostí. Blokovací systém zabraňuje neúmyslnému odstranění zástrčky a bezpečné vyjímání zástrčky.


Jako příslušenství lze doobjednat přepravní case nebo dálkové ovládání.

Parametry

Napájení AC 230/240 V - 50 Hz
Příkon 3100 W
Doba předehřevu 15 min.
Spotřeba kapaliny 253 ml/min. (max.výstup) / 54,5 ml/min. (kontinuální výstup)
Objem nádrže 5 l
Ovládání manuální / analog 0 - 10V / DMX / Ethernet / ArtNet / sACN
DMX ano
Počet DMX kanálů 1 nebo 2
Možnost dálkového ovládání kabelové, rádiové
Rozměry 577 × 264 × 310 mm
Hmotnost 15,7 kg
Výrobcem doporučený typ kapaliny FAST fog, SUPER fog, HEAVY fog
Funkce RDM, nepřetržitý provoz, stand alone, časovač, módy výstupu

Video

Související produkty

Ke stažení

Blog