Hledat

Kategorie

Slevy

Seznam produktů výrobce Lupo

Lupo je jedním z nejznámějších italských výrobců techniky pro fotografii, film a TV.

Společnost byla založena v roce 1932 Carlem Lupem a okamžitě se dostala do povědomí díky přístrojům pro portrétní fotografie. Následně se továrna, která vyvíjela a vyráběla profesionální také zvětšovací skla pro fotografy, získala proslulost i v zahraničí díky managementu vedenému syny zakladatele.

Po distribuci svých výrobků pro fotografy v celém světě se firma zaměřila na vysoce profesionální osvětlení o chromatické teplotě 5000 K. V průběhu 90-tých let se proto Lupo přesunula do nového závodu, kde vyvíjela a vyráběla nová zářivková svítidla pro fotografický a televizní trh. Tyto zářivkové osvětlovací systémy s širokou difuzí a denním světlem nabídly velké výhody jako nízkou spotřebu energie, krásné studené světlo či malou provozní teplotu.

S nástupem LED technologie, začala společnost navrhovat i dodávat nové a moderní řady LED panelů a LED Fresnelů s řadou jedinečných a exkluzivních funkcí plus velmi vysokou hodnotou CRI, plně uspokojující potřeby fotografů, kameramanů a techniků po celém světě.

Odkaz na webové stránky zde.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 69 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 69 položek